Strona główna > Aktualności > Zakończono weryfikację zgłoszeń szkół!
Informujemy, że Komisja Konkursowa zakończyła weryfikację formalną zgłoszeń nadesłanych przez szkoły.
O szczegółowych wynikach weryfikacji szkoły i koordynatorzy zostały poinformowani mailowo.

 

Weryfikacja formalna obejmowała sprawdzenie kompletności przesłanych dokumentów konkursowych, w skład których powinny wchodzić formularz zgłoszeniowy placówki oraz zgody rodziców poszczególnych uczniów na udział w Konkursie.

W wyniku weryfikacji, do konkursu dopuszczonych zostało 8535 uczniów z 1095 szkół.
Gratulujemy!

Dalsze kroki dla szkół zakwalifikowanych do udziału w Konkursie:

1. od dnia 16 stycznia 2024 r. prosimy o zalogowanie się do Internetowego Systemu Konkursowego w celu wybrania terminu przeprowadzenia I etapu szkolnego Konkursu w Państwa szkole.
Wyboru terminu należy dokonać najpóźniej do dnia 16 lutego 2024 r. Zachęcamy jednak do zrobienia tego wcześniej, co zapewni Państwu większy wybór dostępnych terminów.

2. po 16 lutego 2024 r. w Internetowym Systemie konkursowym w zakładce „Moje konto” udostępnione zostaną dane do logowania dla uczniów zakwalifikowanych do udziału w I etapie Konkursu.
Prosimy pamiętać, że dane do logowania są nadawane każdemu uczniowi indywidualnie i nie mogą być udostępniane osobom postronnym.

3. I etap szkolny Konkursu zostanie przeprowadzony w wybranym przez szkołę terminie (pomiędzy 4 marca a 27 marca 2024 r.).
 << Lista aktualności
Organizatorzy:
Partnerzy:
Patroni:
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij